GABRIELA LACHOR - 99/L

Nasza córeczka ma na imię Gabrysia. Urodziła się 03.stycznia 2008 r. Gabrysia przyszła na świat z Zespołem Downa.

W wieku 5 miesięcy przeszła zabieg operacyjny na serce w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Prokocimiu.

W tym roku skończyła 5 lat, jest pełna energii i chętna do poznawania świata jak każde dziecko w tym wieku mimo, że nie ma takich możliwości jak inne dzieci.

To co dla przeciętnego dziecka stanowi naturalny rozwój jest dla Gabrysi zdobywaniem wysokiej góry, na szczyt której prowadzi wyboista ścieżka usłana trudnościami z nabywaniem nowych umiejętności ruchowych, ze zrozumieniem otoczenia, przetwarzaniem informacji oraz mową. Dziewczynka część tej drogi ma już za sobą – zajęcia terapeutyczne, , wiele godzin spędzonych na ćwiczeniach. Szukamy ciągle nowych terapii, które pomogą Gabrysi, szczególnie w rozwoju intelektualnym.

Naszym celem jest osiągnięcie przez Gabrysię samodzielności w życiu codziennym, ukończenie edukacji, która pozwoliłaby na podjęcie aktywności zawodowej w życiu dorosłym, tak, aby dziecko nie było w przyszłości zdane na ośrodek opieki społecznej i mogło godnie żyć, jak ludzie, którym natura dała pełne możliwości rozwojowe.

Dlatego zachęcamy do przekazywania 1% należnego podatku na rehabilitację naszej córki, ponieważ zdobyte środki pomogą w dofinansowaniu planowanych terapii.

Rodzice Gabrysi

Dane do przekazania 1 % podatku:

Fundacja Pomocy osobom Niepełnosprawnym ''SŁONECZKO''

NUM. KRS 0000186434