JUSTYNA SZULC - 931/S

..

...U Justyny nastąpiło nagłe zatrzymanie krążenia czego skutkiem jest obrzęk i uszkodzenie mózgu.

35 letnia Justyna Szulc ma tylko swoją 14 letnią córkę Nikolę, która bardzo za mamą tęskni. Rodzice Justyny nie żyją. Została sama gdzieś tam… a my jako rodzina chcemy jej bardzo pomóc.

W dniu 23 grudnia 2016 roku Justyna pojechała na pogrzeb swojego ojca. Po pogrzebie pojechała odwiedzić swoja rodzinę . Tam, siedząc przy stole i rozmawiając, nagle straciła przytomność. Zrobiła się sina i przestała oddychać .Do przyjazdu karetki była reanimowana . Pogotowie po przyjeździe kontynuowało resuscytację. Zatrzymywała się praca serca, która przywrócona została po 3-krotnym użyciu defibrylatora.

W bardzo ciężkim stanie Justynę przewieziono na Oddział Intensywnej Terapii do Gryfic. Po 2 dniach w celu dalszej diagnostyki przewieziono ja na OIOM do szpitala w Szczecinie. Lekarze jednogłośnie stwierdzili ,ze nie znają przyczyny nagłego zatrzymania krążenia. Tłumaczyli nam, że bardzo długa reanimacja jest powodem znacznego niedotlenienia mózgu i jego obrzęku. Justyna na kilka dni została wprowadzona w stan śpiączki, następnie leki te odstawiono i przewieziono ją do szpitala do Kamienia Pomorskiego.

W chwili obecnej Justyna otwiera tylko oczy….. Nie wiemy czy nas słyszy, czy widzi , czy rozumie… Nie mamy z nią żadnego kontaktu. Lekarze twierdza ,że jej stan się nie poprawi. Mówią ,że będzie to osoba leżąca. Nie dają nam żadnych nadziei, jednak my jej nie tracimy – cuda się zdarzają !!!

Dla nas jej każdy odruch czy zmiana jest sygnałem że nie możemy przestawać o nią walczyć.

My wraz z córką i najbliższą rodziną Justyny nie możemy pogodzić się z losem jaki spotkał najbliższą nam i tak młodą osobę. Wspólnie zrobimy wszystko co tylko możemy, aby Justyna do nas wróciła.

Potrzebujemy jej wszyscy a najbardziej córka Nikola ,która nie może pogodzić się z taką tragedią.

Jeśli chcesz mi pomóc i przekazać 1% podatku na moje konto w fundacji „SŁONECZKO" będę bardzo wdzięczna.

Aby przekazać 1% podatku w rocznym rozliczeniu podatkowym proszę wpisać następujące informacje:

Nazwa OPP: Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym „SŁONECZKO"

W rubryce "Informacje uzupełniające-cel szczegółowy 1%"

Podaj: 931/S  Szulc Justyna

Można również przekazać darowiznę na konto fundacji

Fundacja Pomocy osobom Niepełnosprawnym „Słoneczko"

77-400 Złotów, Stawnica 33A

nr konta: 89 8944 0003 0000 2088 2000 0010