MICHAŁ KARAKULSKI - 746/K

Dzień dobry,

Po prawie dwudziestoletniej chorobie zdecydowałem się na amputację chorej nogi (poniżejkolana). W dniu 9 grudnia 2014r. wykonany został stosowny zabieg. W związku z powyższym w najbliższym czasie będę musiał zakupić odpowiednią protezę, taką abym mógł bez przeszkód poruszać się i egzystować lepiej (mam nadzieję), niż przed amputacją. Koszt takiej protezy to kilkadziesiąt tysięcy PLN. Nie posiadam takich środków.
Zatem, jeżeli nie macie jakichś innych szczególnych celów, przekażcie proszę 1% z Waszego podatku na moje subkonto w fundacji "Słoneczko". Każda złotówka uzyskana w ten sposóbbędzie dla mnie dużym wsparciem. Całość uzbieranych pieniędzy przeznaczona będzie na refundację zakupu profesjonalnej protezy.

Aby 1% trafił na moje subkonto w formularzu PIT trzeba wpisać numer KRS 0000186434

a w rubryce „Informacje uzupełniające - cel szczegółowy 1%” należy wpisać: 746 /K   Michał  Karakulski

Podaję stosowne dane do wpisania w deklarację podatkową (PIT):

Nr KRS (wpisujemy w pkt: "wniosek o przekazanie 1% podatku należnego na rzecz organizacji pożytku publicznego"): KRS 0000186434

Moje subkonto (wpisujemy poniżej ww., w informacjach uzupełniających, w rubryce "cel szczegółowy"): 746 / KMichał Karakulski

Oprócz 1% można też przekazywać "zwykłe" darowizny w dowolnym momencie i dowolnej kwocie na numer konta w tej samej fundacji.Gdyby ktoś cierpiał na nadmiar funduszy, pieniądze można  wpłacać bezpośrednio na konto w:

Fundacji Pomocy Osobom Niepełnosprawnym "SŁONECZKO"

77-400 Złotów, Stawnica 33

89 8944 0003 0000 2088 2000 0010

z dopiskiem: darowizna na leczenie Michała Karakulskiego

Darowizny w tej formie można odliczać od podatku

Wielkie dzięki.