ANNA HERON - 69/H

ANNA HERON to bluesowo-rockowa wokalistka z jazzowym zacięciem, silnie związana z trójmiejskim środowiskiem muzycznym.  Z jej twórczością można zapoznać się pod tym adresem: http://www.youtube.com/user/annheron).

Blues i rock płyną w jej żyłach, a śpiewanie jest jak oddech. Pomóżmy Ani wrócić do tego co kocha. Do muzyki. Wystarczy, że przekażemy dla niej nasz symboliczny 1%, lub darowiznę.

U Ani zdiagnozowano FSHD – dystrofię twarzowo-łopatkowo-ramieniową  – rzadką chorobę, znaną większości z nas jako postępujący zanik mięśni. Choroba należy do grupy nieuleczalnych, ale REHABILITACJA może skutecznie spowolnić jej przebieg i polepszyć komfort życia codziennego.

Od roku Ania porusza się na wózku inwalidzkim. Nie poddaje się i walczy, ale i tak z powodu mocno uszkodzonych mięśni - jedynym wyjściem, by Ania na stałe wstała z wózka jest przeszczep komórek macierzystych, na który potrzeba funduszy. Dzięki temu jest możliwość sprawienia, że Ania będzie mogła wrócić do normalnego życia i realizować w pełni swoją największą pasję – śpiewanie.

Pomóc Ani  w stanięciu na nogi można na dwa sposoby:

1. Wystarczy wypełnić odpowiednią rubrykę w rocznym zeznaniu podatkowym

wpisując w części „wniosek o przekazanie 1%” w polu „nr KRS” należy wpisać numer 0000186434, a w rubryce „INFORMACJE UZUPEŁNIAJĄCE, cel szczegółowy 1%” wpisać: 69/H Heron Anna

2. Dokonać wpłaty z konta bankowego (możliwość wykonania tej operacji ze strony fundacji za pomocą płatności online znajdującej się po lewej stronie) na konto:

Pomoc Dla Ani Heron - 1% i darowizna - 69/H Anna Heron