KAMIL SYNOWIEC - 606/S

Kamilek urodził się 07.07.2014 r. i ze względu na wadę serca już w drugim miesiącu życia musiał być operowany. Wada serca Kamila (hipoplazja prawej komory, atrezja zastawki trójdzielnej, ubytek przegrody międzyprzedsiąkowej i międzykomorowej, niedomykalność zastawki mitralnej) jest tak złożona, że nawet najlepsi spece od małych serduszek nie mają pewności jak i czy w ogóle można je naprawić.

Na szczęście Kamil nic sobie z tego nie robi i już zaraz po urodzeniu powiedział nam, że on jeszcze wszystkim pokaże! Każdego dnia zaskakuje nas swoim radosnym usposobieniem i postępami, które dokonuje. Zachęcamy do wspierania naszego małego synka w tej bardzo nierównej walce, w walce o życie.

Jeśli chcesz przekazać 1% podatku dla Kamilka prosimy o podanie w rozliczeniu danych: Fundacja Słoneczko KRS 0000186434, numer subkonta: 606/S z dopiskiem Kamil Synowiec

Kamilka można wesprzeć także wpłacając darowiznę na jego subkonto w Fundacji Pomocy Osobom Niepełnosprawnym „SŁONECZKO”, adres: 77-400 Złotów, Stawnica 33A. Numer konta: 89 8944 0003 0000 2088 2000 0010, koniecznie w tytule wpłaty prosimy podać: 606/S Kamil Synowiec darowizna. Dziękujemy! ♥

Więcej na temat Kamilka: https://www.facebook.com/coukamilka

Kamilek