MAGDALENA MANDYS - 60/M

Magdalena Mandys jest Wcześniakiem.

Urodziła się 09.01.2007, 14 tygodni za wcześnie. Ważyła 830g. W pierwszych miesiącach życia była kilkakrotnie reanimowana. W wyniku wcześniactwa doszło do wielu powikłań. Przeszła 10 operacji, w tym dwie ratujące życie.

Madzia mimo niepełnosprawności - mózgowe porażenie dziecięce, jest wesołą dziewczynką.

Nie chodzi samodzielnie. Nie mówi, ale potrafi komunikować się piktogramami. Oprócz zajęć w specjalnej szkole podstawowej, ma też prywatną rehabilitację w domu i we wrocławskiej Fundacji "Krzyś": ndt-bobath, SI, terapię FITS, terapię manualną stóp, AAC, terapię wzroku, biofeedback. Comiesięczne wydatki na rehabilitację powiększają się o koszty wizyt u lekarzy, leki i środki medyczne. Miesięcznie ok. 4tys zł. (więcej o Madzi - www.madziazosia.pl)

Dlatego zwracamy się z prośbą o wpłaty na subkonto :

Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym „Słoneczko”

Stawnica 33,77-400 Złotów

nr konta  89 8944 0003 0000 2088 2000 0010