WIKTORIA KAŁUŻNA - 541/K

Zwracamy się do Państwa ze szczególna prośba o pomoc dla naszej córki Wiktorii .Uśmiech

Wiktoria urodziła się jako wcześniak w 27 tygodniu ciąży .Obecnie córka ma już 13 lat, cierpi na mózgowe porażenie dziecięce , choroba spowodowała u niej niedowład kończyn dolnych .

Wiktoria korzysta z turnusów rehabilitacyjnych . Córka została poddana operacji selektywnej rizotomi tylnej w Szczecinie .

Regularne wizyty u wielu specjalistów , jak liczne terapie wiążą się z wysokimi nakładami finansowymi.

Intensywna terapia , specjalistyczna opieka medyczna wiążą się z kosztami , które przekraczają nasze możliwości finansowe .

Państwa wsparcie okaże się dla naszego dziecka bezcenne , pomoże nam w realizacji zamierzeń, których celem jest jak najbardziej optymalny i harmonijny rozwój Wiktorii . Bardzo nam zależy na szczęściu i radości naszej córki a Państwa pomoc sprawi ze tego uśmiechu na twarzy naszej córki nigdy nie zabraknie .

Wiktoria jest podopieczna Fundacji SŁONECZKO gdzie posiada indywidualne subkonto . Państwa pomoc będzie dla naszego dziecka szansą na zrównoważony rozwój i dalsza rehabilitacje .

Dziękujemy za okazane wsparcie i zrozumienie .

Możesz mi pomóc przekazując datek na konto Fundacji:

Nr konta: 89 8944 0003 0000 2088 2000 0010

FUNDACJA POMOCY OSOBOM NIEPEŁNOSPRAWNYM "SŁONECZKO"

Tytułem : NA LECZENIE I REHABILIACJĘ --  WIKTORI KAŁUŻNEJ (541/K) – ten dopisek jest konieczny aby pieniądze do mnie trafiły.

Możesz również przekazać 1,5% swojego podatku :

FUNDACJA POMOCY OSOBOM NIEPEŁNOSPRAWNYM "SŁONECZKO"

Nr KRS : 0000186434

NA LECZENIE I REHABILITACJĘ WIKORII KAŁUŻNEJ (541/K)

wpłaty w EURO: kod SWIFT(BIC) : GBW CPL PP – 76 8944 0003 0000 2088 2000 0050
wpłaty w USD: kod SWIFT(BIC) : GBW CPL PP – 97 8944 0003 0000 2088 2000 0060

Środki zgromadzone na subkoncie mogą być przeznaczane, zgodnie ze statutem Fundacji, wyłącznie na potwierdzone i uzasadnione zabiegi medyczne, lekarstwa i zakup usług rehabilitacyjnych np. udział w turnusach rehabilitacyjnych, zakup pomocy edukacyjnych.

WIKTORIA Z  MAMĄŚmiechŚmiech