AGATA, DAWID JARZEMBIŃSCY - 50/J

Proszę podaruj Agatce i Dawidkowi swój 1 % podatku , to dla nich tak wiele znaczy .

Agatka ur.17 maja 2010 r.z rozszczepem kręgosłupa i licznymi sprzężeniami:
wodogłowie,pęcherz neurogenny,zwichnięte stawy biodrowe,stopy końsko-szpotawe,wiotkośc mięśni i przykurcze kończyn- z tym walczymy od chwili narodzin.

szpitalszpital

Dawidek ur.05 marca 2008r. z zespołem Downa,niedoczynnością tarczycy,hipotonią,i nadmierną ruchomością stawów.

dawidaw

Gdy nasz synek przyszedł na świat i zdiagnozowano u niego zespół Downa ,przeżyliśmy szok ,ponieważ lekarze mimo wielu badań prenatalnych do końca ciąży nie wykryli wady, byliśmy więc przekonani ,że nasze dziecko urodzi się zdrowe. Po wielu badaniach i zapewnieniach lekarzy , że to przypadek , że z populacji itp.uwierzyliśmy i zdecydowaliśmy się na rodzeństwo dla Dawidka.Nic nie zapowiadało ,że i tym razem będzie coś nie tak - ciąża rozwijała się prawidłowo ,została określona płec dziecka i wyznaczony termin porodu .Jednak gdyby nie przypadek ,kto wie jak by się to skończyło .Dziś Agatka jest z nami mimo cierpienia ,bólu i walki o życie (do 2 miesiąca życia przeszła 7 operacji ) udało się .Agatka potrafi się uśmiechac ,umysłowo jest zdrowa ,tylko lekarze nie dają szansy ,aby w przyszłości chodziła .My rodzice nie tracimy wiary i nie chcemy się poddac ,ona tak dzielnie walczyła o życie , a my walczymy o jej sprawnośc ruchową .

FUNDACJA POMOCY OSOBOM NIEPEŁNOSPRAWNYM ,,SŁONECZKO"

KRS 0000186434  SBL ZAKRZEWO
Nr. konta 89 8944 0003 0000 2088 2000 0010
Na leczenie i rehabilitację Agaty i Dawida Jarzembinskich ,symbol 50/J

Dziękujemy za wsparcie ,za każdą złotówkę przekazaną na nasze dzieci ,dzięki której mamy możliwości walki z chorobą.Wierzymy ,że nam się to uda . Przy Dawidku dawaliśmy radę sami ,ale teraz bez waszej pomocy nie poradzimy sobie. Dziękujemy - rodzice.

Więcej informacji o nas znajdą Państwo na naszym blogu http://smyki.pl/domeny/smyki.pl/dawciusynek/