JAKUB FOLTYN - 39/F

SZANOWNI PAŃSTWO

Jakub urodził się w 38 tygodniu ciąży ze zdiagnozowanymi wcześniej wadami: rozszczepu kręgosłupa, zespołem Arnolda Chariego, agenezją ciała modzelowatego.

Urodził się poprzez cesarskie cięcie, po urodzeniu przeszedł operację zamknięcia przepukliny oponowo-rdzeniowej, po miesiącu w wyniku zamknięcia przepukliny przeszedł kolejną operację wstawienia zastawki komorowo-otrzewnowej, po tygodniu kolejną operację pyloromytomii.

Na chwilę obecną rozwój Kubusia jest opóżniony. Kubuś na dzień dzisiejszy umie  siedzieć. raczkować i dzięki rehabilitacji wstaje w łóżeczku i przy meblach. Zaczyna chodzić pchając przed sobą drewniany wózeczek. Rehabilitanci, których spotykamy na swojej drodze mówią że Kuba ma szanse na chodzenie.

Jakub nie wie co to normalne dzieciństwo. Każdy Jego dzień to lekarstwa i rehabilitacja w ośrodku i w domu.Chłopiec robi duże  postępy właśnie dzięki rehabilitacji.

Jako rodzice Jakuba pragniemy jak najintensywniejszej rehabilitacji dla własnego dziecka aby umożliwić mu jak najlepszy rozwój. Dlatego zwracamy się do wszystkich ludzi dobrej woli o pomoc w formie wpłat na subkonto w fundacji, gdzie są gromadzone środki na wyjazdy rehabilitacyjne i inne wydatki związane z leczeniem Jakuba.

Podaje nazwę i nr konta bankowego

SPÓLDZIELCZY BANK LUDOWY ZAKRZEWO ODDZIAŁ ZŁOTÓW

WPŁATY KRAJOWE W PLN 89 8944 0003 0000 2088 2000 0010

W CELU GROMADZENIA ŚRODKÓW FINANSOWYCH NA LECZENIE I REHABILITACJĘ