LESZEK LORENS - 234/L

Szanowni Państwo

Nazywam się Leszek Lorens, mam 39 lata. Mózgowe porażenie dziecięce spowodowało u mnie niesprawność wszystkich kończyn. Wykluczona jest możliwość samodzielnego siedzenia, chodzenia oraz jakiejkolwiek samoobsługi manualnej. Sprawność funkcjonalną zachował jedynie mój umysł. Dzięki niemu i determinacji mojej matki przeszedłem z powodzeniem wszystkie szczeble edukacji. Jednak niesprawność rąk była i jest dla mnie największym ograniczeniem. Dlatego w czasie studiów informatycznych stworzyłem dla siebie narzędzie pracy, które umożliwia mi obsługę komputera za pomocą ruchów głowy.

praca przy komputerze

Mogę więc pracować, choć w bardzo ograniczonym zakresie. Zazwyczaj w pozycji siedzącej, przypięty do wózka pracuję dopóty, dopóki wytrzymują to mięśnie szyi i cały kręgosłup. Co pewien czas muszę przerywać pracę, aby się położyć, ale po odpoczynku chętnie wracam na stanowisko, bo komputer jest warunkiem mojego minimum samodzielności.

Przy znacznej mojej niepełnosprawności i długim przebywaniu w jednej pozycji ważne jest utrzymanie ciągłości rehabilitacji, co jest bardzo kosztowne.

Można mi pomóc porzez  przekazanie na moje subkonto w Fundacji „Słoneczko” 1.5% z podatku odprowadzanego corocznie do urzędu skarbowego, lub przekazanie dowolnej kwoty darowizny.

W przypadku przekazania 1.5% podatku należy w odpowiedniej rubryce PIT wpisać:

numer KRS 0000186434

oraz w rubryce - cel szczegółowy: 234/L Leszek Lorens

W przypadku przekazania darowizny na moją rzecz, środki proszę przekazać na moje subkonto utworzone na koncie Fundacji „Słoneczko” w Spółdzielczym Banku Ludowym Oddział Złotów adresując przelew następująco:

77-400 Złotów, Stawnica 33A

nr: 89 8944 0003 0000 2088 2000 0010

koniecznie z dopiskiem: 234/L Leszek Lorens

Z góry dziękuję wszystkim, którzy zdecydują się odpowiedzieć na mój apel.

Leszek Lorens