NIKOLA SOKOŁOWSKA - 193/S

Szanowni Państwo

Jesteśmy rodzicami cudownej dziewczynki o imieniu Nikola. Córeczka jest bardzo radosną i zawsze uśmiechniętą dziewczynką ,dzielnie walczącą z przeciwnościami losu. Nikolka cierpi na niezwykle rzadką chorobę genetyczną  jaką jest Zespół Angelmana  oraz epilepsję.

Aby pokonać wynikającą z choroby niepełnosprawność (opóżniony rozwój psychoruchowy, brak mowy)niezbędna jest kosztowna rehabilitacja(koszt jednego turnusu wynosi 5.000 zł)oraz stała opieka specjalistów: logopedy ,psychologa, pedagoga specjalnego, fizjoterapeuty i terapeuty integracji sensorycznej. Niestety ,nas rodziców nie stać na pokrycie tak dużych kosztów.

Dlatego też zwracamy się z uprzejmą prośbą o wsparcie finansowe na leczenie i rehabilitację dzięki którym Nikolka będzie mogła osiągać dalsze postępy w rozwoju psychoruchowym, a bez których może stracić wszystko to, co do tej pory z takim trudem osiągnęła.

Prosimy o wpłatę nawet najmniejszej sumy

lub przekazanie 1% swojego podatku w okresie rozliczeniowym na leczenie i  rehabilitację córeczki.

Każda złotówka może pomóc Nikoli żyć i rozwijać się jak jej rówieśnicy.

Jeśli chcieliby Państwo pomóc, wpłaty prosimy kierować na konto:
Fundacja Osobom Niepełnosprawnym „SŁONECZKO“
Stawnica 33
77-400 Złotów

Spółdzielczy Bank Ludowy Zakrzewo O/ Złotów
Nr konta: 89 8944 0003 0000 2088 2000 0010
Koniecznie z dopiskiem:” 193/S  Nikola Sokołowska -darowizna”

Aby przekazać 1% podatku, wystarczy w rozliczeniu rocznym, w rubryce "WNIOSEK O PRZEKAZANIE 1% PODATKU NALEŻNEGO NA RZECZ ORGANIZACJI POŻYTKU PUBLICZNEGO (OPP)"
W polu "KRS" wpisać: 0000186434,
W polu "Wnioskowana kwota" - kwotę, którą chcemy przekazać, czyli nie więcej niż 1% podatku należnego.
W polu "Cel szczegółowy 1%" wpisujemy: " 193/S Nikola Sokołowska

Wszystkim Darczyńcom Dziękujemy z całego serca