ANNA BALCERSKA - 161/B

DRODZY PAŃSTWO:W imieniu mojej10  letniej córki Anny Balcerskiej chorej na Deficyt dekarboksylazy L-aminokwasów(AADC),

Zwracam się z prośbą o pomoc w zbieraniu funduszy na jej leczenie i rehabilitacje.Córka jest pod stałą opieką poradni:rehabilitacyjnej,neurologicznej oraz metabolicznej.

Anula zmaga się z grożną chorobą metaboliczną, która kryje się pod skrótem AADC.

Organizm dziewczynki nie wytwarza bardzo ważnych neuroprzekażników takich jak dopamina i serotonina odpowiedzialnych za funkcję życiowe.

Kiedy brakuje ich w organiżmie objawia się obniżone napięcie mięśniowe, trudności z oddychaniem,występują ataki przypominające napady padaczkowe.

16 kwietnia 2019 roku wojowniczka przeszła terapię genową mózgu w szpitalu Bródnowskim w Warszawie.

Jej efekty są niesamowite. Ania nie ma napadów, zaczyna samodzielnie trzymać głowę, rączki sa sprawniejsze.

Terapia genowa była jednak początkiem walki. Teraz najważniejsza jest intensywna rehabilitacja.

Dodatkowo w maju 2021 roku przeszła bardzo ciężką operacje stawu biodrowego, która miała na celu usprawnienie go, ale przede wszystkim zapobiegnięcie dalszej degradacji i nasilenie ogromnego bólu, który Ania odczuwała...

Zwracam się do Państwa z prośbą o dofinansowanie turnusu rehabilitacyjnego.

Wpłat można dokonywać na konto:

Spółdzielczy Bank Ludowy ZAKRZEWO

NUMER KONTA PLN:89 8944 0003 0000 2088 2000 0010

NUMER KONTA W EURO: GBW CPL PP-76 8944 0003 0000 2088 2000 0050

z dopiskiem na leczenie i rehabilitację Anny Balcerskiej symbol 161/B

Z góry bardzo dziękujemy.

Numer do mamy Anulki: 536936333