FILIP BAŁDYGA - 50/B

PROSIMY O POMOC DLA NASZEGO ANIOŁKA!!!!

PROSIMY O POMOC!!!

6 pażdziernika 2006r. przyszedł na świat nasz wymarzony synek FILIPEK.Byłaby to zwykła historia gdyby nie to ,że FILIPKOWI nie dane było urodzić się zdrowym dzieciątkiem.

Synek jest dzieckiem ryzyka okołoporodowego,urodzony w zamartwicy,duże niedotlenienie oraz zaburzenie oddychania.Stwierdzono mózgowe porażenie dziecięce,czterokończynowe z zaburzeniem ruchowym i mięśniowym oraz epilepsję czyli napady padaczkowe.

W chwili obecnej 4-letni FILIPEK prezentuje znaczne opóżnienie psychoruchowe,nie czworakuje nie pełza,nie siedzi samodzielnie ale potrafi obracać się z pleców na brzuch i odwrotnie.Poprzez wieloprofilowe usprawnianie na turnusach rehabilitacyjnych oraz delfinoterapii poprawia się sukcesywnie stan funkcjonalny i rozwój poznawczy,emocjonalny i społeczny.

Bardzo kochamy naszego synka dlatego z całych sił walczymy aby wyzdrowiał,odzyskał siły i mógł w miarę swoich możliwości normalnie funkcjonować.Niestety potrzebne są ogromne nakłady finansowe,dlatego bardzo PAŃSTWA PROSIMY o wsparcie w gromadzeniu środków na  leczenie i rehabilitację FILIPKA.

POMÓZCIE FILIPKOWI PRZEJŚĆ PRZEZ ŻYCIE NA

WŁASNYCH NÓŻKACH

Z CAŁEGO SERDUSZKA DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM,KTÓRYM NIE JEST OBOJĘTNY LOS NASZEGO DZIECKA

Wdzięczni rodzice Marlena i Adam Bałdyga